Regulamin użytkowania forum
 
REGULAMIN FORUM FOTOGRAFICZNO-TOWARZYSKIEGO U KOZI (FotoKozia)
 1. FORUM FOTOGRAFICZNO TOWARZYSKIE u KOZI jest elitarnym miejscem, gdzie każdy Użytkownik może publikować swoje fotografie, dyskutować i oceniać za pomocą komentarzy prace innych oraz znaleźć nowych znajomych, przyjaciół i miło spędzić czas.
 2. Użytkownicy Forum, to życzliwi fotoamatorzy, którzy pragną razem bawić się i uczyć, pomagać nowicjuszom zgłębiać tajniki trudnej sztuki fotografii oraz dzielić się swoją pasją z innymi. Użytkownicy nie są nastawieni na rywalizację, dbają o rozwój walorów towarzyskich, dobrą zabawę, spotkania wirtualne i w świecie rzeczywistym. Do dobrego tonu należy życzliwe, ale konstruktywne komentowanie zdjęć innych Użytkowników. Aby uniknąć niezdrowej rywalizacji dopuszcza się opisową, a nie punktową ocenę zdjęć, co ma szczególny sens, gdyż Użytkownicy Forum prezentują różny poziom zaawansowania fotograficznego. W uzasadnionych przypadkach np. prac wystawionych w ramach różnorodnych Konkursów, punktowe ocenianie zdjęć, bądź głosowanie na najlepsze zdjęcie, będzie oczywiście dozwolone.
 3. Forum zarządzają Adminowie, podejmujący decyzje o jego kształcie i rozstrzygają wszystkie ewentualne spory oraz rozwiewają w miarę możliwości wszelkie wątpliwości. Adminowie zastrzegają sobie prawo do ingerencji/moderacji zdjęć w przypadkach naruszających dobre imię Forum lub ogólnie przyjęte normy. Dotyczy to również wszelkich wpisów ukazujących się w Multiblogu, a w skrajnych wypadkach moderacja może obejmować całokształt profilu danego Użytkownika.
 4. Nowi Użytkownicy mogą przyłączać się do Forum, jeśli otrzymają zaproszenie od Administratora lub starszych stażem Użytkowników - nazywanych Starszyzną Forum – wypełniają wtedy odpowiedni Formularz. Przyłączenie się do FotoKozi jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Po utworzeniu konta (rejestracji) i zalogowaniu Użytkownik może tworzyć swoje galerie, publikować zdjęcia oraz ma dostęp do Multiblogu. Nowy Użytkownik powinien wpisać dane w swoim profilu (nie są widoczne na zewnątrz). Miło będzie pozostałym, jeżeli każdy nowy Użytkownik w Multiblogu napisze parę słów o sobie i we własnej galerii prywatnej zamieści swój wizerunek. Multiblog jest widoczny jedynie dla zarejestrowanych Użytkowników. Administrator FotoKozi zastrzega sobie możliwość wybrania innego sposobu przyjmowania nowych Użytkowników.
 5. Dodawanie nowych zdjęć następuje po zalogowaniu oraz utworzeniu galerii z dowolną nazwą, w której można zamieszczać swoje prace, w ilości 3 zdjęć na tydzień. Ilość zamieszczanych zdjęć, w uzasadnionych przypadkach, po uzgodnieniu z Administratorem może być podwyższona. Zamieszczane zdjęcia muszą być w formacie *.jpg i z następującymi parametrami: max szer. – 850 pix, max wys. – 650 pix, max waga – 250 kB. Użytkownik tworząc swoje galerie (albumy), określa ich status: prywatny albo publiczny. Zdjęcia umieszczone w galerii publicznej są widziane przez każdego odwiedzającego FotoKozię, natomiast zamieszczone w galerii prywatnej są widziane tylko przez zalogowanych Użytkowników.
 6. Wszelkie wątpliwości związane z Galerią należy kierować bezpośrednio do Adminów drogą listu elektronicznego lub przedstawić w Multiblogu.
 7. Użytkownik ma prawo do publikowania zdjęć w Serwisie, które są jego autorstwa oraz nie naruszają przepisów prawa polskiego, norm społecznych, uczuć religijnych, oraz dóbr osób trzecich, jak również praw innych Użytkowników. Publikacja pracy oznacza, że Użytkownik posiada pełne prawa autorskie do zdjęcia (gdy jest inaczej, należy podać to w opisie).
 8. Administrator może zablokować konto/profil Użytkownikowi w wypadku naruszenia przez Użytkownika Regulaminu, zasad użytkowania Forum, prawa polskiego, norm społecznych, dóbr osób trzecich oraz uczuć religijnych. Konto Użytkownika może zostać zablokowane, w szczególności w wypadku publikowania przez niego treści prowokacyjnych, treści wpływających negatywnie na atmosferę Forum, obraźliwych, niezgodnych z prawem i normami społecznymi. Administrator nie musi wyjaśniać przyczyny zablokowania konta Użytkownika.
 9. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z korzystania z konta, informując o tym Administratora. Administrator może usuwać konta, których Użytkownicy zaprzestali użytkowania. Jeżeli przez miesiąc na koncie nie zostały umieszczone nowe zdjęcia, konto może zostać usunięte.
 10. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za:
  a. treści opublikowane przez Użytkowników na stronach Forum,
  b. prawidłowe działanie funkcji Forum,
  c. skutki nieprawidłowego korzystania z Forum przez jego Użytkowników,
  d. utratę treści zamieszczonych przez Użytkownika oraz wynikające z tego ewentualne szkody materialne,
  e. szkody Użytkownika wynikające z wejścia w posiadanie danych dostępowych do konta Użytkownika przez osoby trzecie
 11. Użytkownik wyraża zgodę na przejęcie wszelkich zobowiązań prawnych oraz kosztów sądowych, procesowych w wypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wobec Administratora wynikającymi z czynności dokonanych przez Użytkownika na Forum.
 12. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do moderowania wpisów do Księgi Gości , a w szczególności nieopublikowania wpisu, bez konieczności uzasadniania tego faktu. Gość dokonujący wpisu, zobowiązany jest podać prawdziwy adres e-mail, który widoczny jest jedynie dla Administratorów. Podczas dodawania wpisu rejestrowany jest także czas i adres IP użytkownika. Wszelkie wpisy naruszające zasady netykiety, kultury, podyktowane nienawiścią, naruszające zasady prawa lub zawierające odnośniki do innych stron, a w szczególności do stron podobnie naruszających zasady prawa lub netykiety, będą usuwane. W przypadku treści łamiących prawo lub naruszających prawa innych internautów, Administratorzy będą w pełni współpracować z organami ścigania w celu pociągnięcia do odpowiedzialności internauty dokonującego nielegalnego wpisu.
Dobrej, kulturalnej i wesołej zabawy życzą Administratorzy - Kozia, Andrzej oraz Starszyzna Forum
 
 
Statystyka
 
licznik gości Odnotowaliśmy 75.972.499 odsłon  info Na FotoKozi znajdziesz 37.813 zdjęć opatrzonych łącznie 443.845 komentarzami.
licznik gości Aktualnie galerię przegląda 0 zarejestrowanych Użytkowników oraz 18 niezarejestrowanych.
 
 
Zamknij okno

Twój nick :
Adres e-mail (tylko do wglądu administratorów) :
Pytanie kontrolne - Ile jest 2 plus 3 ? :